• Wiadomości plastyczne
     • Wiadomości plastyczne

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 11.06.2019

      III Ogólnopolski konkurs Plastyczny "Psi świat" - Chodzież 2019

      Kategoria wiekowa 7-9 lat:

      I miejsce - Zofia Burdzińska kl.IIIb

      III miejsce - Julian Kaszuba kl.IIb

      Wyróżnienie:

      Paulina Bulanowska kl.IIa, Jan Kłysz kl.IIb, Maria Księżak kl.IIIb, Jakub Sulej kl.Ib

      Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:

      Dawid Janowiak kl.IIb, Jakub Jóźwiak kl.IIIb, Julianna Kapsa kl.Ib, Weronika Kozicka kl.IIIa, Stanisław Książek kl.IIIa, Liwia Łagoda kl.IIIa, Wiktor Maksymiak kl.IIIa, Piotr Panek kl.IIIa, Aleksander Pokorski kl.IIIb, Brajan Rżany kl.IIb, Weronika Szumko kl.IIIa, Daria Świątkowska kl.IIIb, Maria Żukowska kl.IIa

      Lech Jakubowski

    • Sukces trzecioklasistów ze Społecznej!
     • Sukces trzecioklasistów ze Społecznej!

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 31.05.2019

      Nasi uczniowie zdobyli puchar przechodni i wywalczyli I miejsce w XXV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas III  Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

      Konkurs odbył się  30 czerwca  2019  r.  w  Szkole Podstawowej nr 20 . 

      I miejsce Jakub Jóżwiak z klasy 3 b

      II Miejsce Laura Komolka z klasy 3a.

      Gratulujemy!

      Jolanta Gędek

    • "Festiwal sztafet, czyli w zawody z wiatrem"
     • "Festiwal sztafet, czyli w zawody z wiatrem"

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 31.05.2019

      W ostatnią środę 29.05.2019r. odbył się na stadionie miejskim "Festiwal Sztafet" zorganizowany przez Klub Sportowy AZS-AWF Gorzów Wlkp. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w następujących kategoriach: klasy 1-3 na dystansie 4x50m, klasy 4 oraz klasy 5-6 na dystansie 4x100m i klasy 7-8 na dystansie 4x400m. Nasza szkoła wystawiła silną reprezentację we wszystkich kategoriach wiekowych. Walczyliśmy z całych sił, każdy biegł jak najszybciej potrafił. Uczniowie stanęli  do "zawodów z wiatrem" - czasem go doganialiśmy czasem byliśmy tuż...tuż - zabawa była świetna.

           Nasze sztafety zajęły następujące miejsca:

      • dziewczęta klasy 1-3 na dystansie 4x50m 1 miejsce,
      • dziewczęta klasy  4 na dystansie 4x100m 4 miejsce,
      • dziewczęta klasy 5-6 na dystansie 4x100m 2 miejsce,
      • dziewczęta klasy 7-8 na dystansie 4x400m 3 miejsce,
      • chłopcy klasy 1-3 na dystansie 4x50m 1 miejsce,
      • chłopcy klasy  4 na dystansie 4x100m 2 miejsce,
      • chłopcy klasy 5-6 na dystansie 4x100m 2 miejsce,
      • chłopcy klasy 7-8 na dystansie 4x400m 3 miejsce.

      Dziękuję wszystkim za sportową postawę. Rywalizacja przyniosła wiele emocji i radości ze zwycięstwa. Może dla niektórych będzie to początek wielkiej kariery sportowej.

      Ze sportowym pozdrowieniemRoman Soszka

    • SSPSE TED-Ed Club
     • SSPSE TED-Ed Club

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 28.05.2019

      TED-Ed Club? Co to? To miejsce dla ciekawych świata, kreatywnych, młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań. To klub, w którym uczniowie uczą się jak dzielić się swoimi pasjami, przemyśleniami oraz pomysłami z innymi. Zdobywają umiejętności tworzenia ciekawych prezentacji, przekazywania swoich własnych ‘ideas worth spreading’, przekonywania do swoich racji, prezentowania się na scenie, opanowania strachu przed wystąpieniami publicznymi oraz mówienia tak by inni słuchali. Ponadto, mają okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych i rozwijania umiejętności posługiwania się technologią.

      Podczas spotkań klubu uczniowie nie tylko oglądają prezentacje TED, dyskutują o tematach, które mogą zaciekawić innych, ale także uczą się autoprezentacji oraz rozwijają umiejętności miękkie,a to wszystko tylko i wyłącznie w języku angielskim.

      Nasz klub, jako jeden z niewielu w Polsce, dołączył do ponad 3000 już istniejącychTED-Ed Club’ów na całym świecie, a nasi uczniowie stworzyli ciekawe prezentacje, które możecie obejrzeć na kanale TED-Ed Club’u na świetnie wam znanym youtube(np. https://www.youtube.com/watch?v=muH7VrTEmUk)

      Może i Ty dołączysz do  TED-Ed community?

      Zachęcam, Anna Wachnik

    • Czytanie warte zachodu
     • Czytanie warte zachodu

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 28.05.2019

      Czytanie warte zachodu - konkurs czytelniczy dla uczniów gimnazjów i  starszych klas SP województwa lubuskiego

      Jak co roku od sześciu lat w naszym mieście odbywa się niezwykły konkurs. Polega na przeczytaniu dziesięciu książek polskich autorów, rozwiązaniu testu i napisaniu pracy literackiej, by wreszcie na koniec stanąć przed komisją i pięknie mówić o przeczytanych tekstach. Są to powieści, opowiadania, reportaże, a nawet bajki.

      Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza, a patronuje mu Lubuskie Kuratorium Oświaty. Wzięło w nim udział ponad 300 uczniów z całego Lubuskiego.

      Nasza szkoła stworzyła piękną tradycję uczestniczenia w konkursie i zdobywania laurów. W roku 2019 laureatką została Adrianna Dolata z kl. III ga. Warto podkreślić, że oprócz nagród książkowych uczniowie otrzymują punkty rekrutacyjne do liceów. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym trudnym, ale i pasjonującym maratonie czytelniczym w przyszłym roku. Ci, którzy spróbowali swoich sił, nie żałują. Z pewnością czytanie dało im wiele radości.

      Gratulacje dla Ady!

      Elżbieta Grochola

     • Wiadomości plastyczne

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 27.05.2019

      29 Wystawa Malarstwa i Rysunku "Mój Teatr" - Łódź 2019

      Wśród trzech laureatów równorzędnie nagrodzonych na drugim miejscu są dwaj nasi uczniowie:

      - Leon Baniewski kl.IIIb, Maciej Foszcz kl.IIIb

      Wyróżnienie:

      - Dawid Janowiak kl.IIb, Szymon Jędraszczak kl.IIIa, Jakub Jóźwiak kl.IIIb, Piotr Panek kl.IIIa, Daria Świątkowska kl.IIIb, Maria Żukowska kl.IIa

      Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:

      - Julia Bugajska kl.IIb, Zofia Burdzińska kl.IIIb, Oskar Jurek kl.Ia, Weronika Kozicka kl.IIIa, Maria Księżak kl.IIIb, Maja Krześniak kl.IIb, Wiktor Maksymiak kl.IIIa, Kacper Musialski kl.IIa, Alicja Wieczorek kl.IIa

      Lech Jakubowski

     • Sukcesy unihokejowe naszych uczniów

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 22.05.2019

      Kończący się powoli rok szkolny 2018/2019 był wyjątkowo udany dla gorzowskich unihokeistów, do których należą nasi gimnazjaliści. W przeciągu całego sezonu trwającego w okresie od października do maja odnosili oni sukcesy zarówno drużynowe, jak i indywidualne.

      W grudniu nasi podopieczni zostali wicemistrzami województwa w lubuskiej spartakiadzie młodzieży, ustępując jedynie bardziej doświadczonej druzynie z Babiomstu. W mocno osłabionym przez kontuzje składzie gimnazjaliści dali popis swoich umiejętności pokonując inne utalentowane zespoły.

      Weekend 6-7 kwietnia na zawsze pozostanie w pamięci naszych uczniów. Po pełnych emocji półfinałach unihokeiści z wielkim nadziejami jechali na turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów starszych do Babiomstu. W meczu o awans do finału ulegli wyraźnie lepszym gospodarzom turnieju, których niósł doping kibiców. Tym samym stało się jasne, że w niedzielę gorzowianie zmierzą się z drużyną ULKS Józefina w spotkaniu o brązowy medal. Niezwykle zacięty pojedynek został rozstrzygnięty dopiero w końcowych minutach. Dwa znakomite strzały Mateusza Bronisza zapewniły naszym zawodnik zwycięstwo 5:4, tym samym gorzowska drużyna pierwszy raz w historii klubu zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski. W składzie zespołu 1LO FLOORBALL GORZÓW WLKP występowali: Paweł Kleinhardt, Mateusz Bronisz, Piotr Kalembkiewicz, Jakub Gawroński, Kornel Krzymowski oraz Mateusz Szczepkowski.

      Pawel Kleinhardt- uczeń klasy 3 gimnazjum naszej szkoły, wraz z 17 innymi najlepszymi zawodnikami z całej Polski miał zeszczyt reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata U19 dywizji B, które odbywały się w dniach od 8 do 12 maja w kanadyjskim Halifax. Reprezentacja Polski awansowała do półfinałów rozgrywek z drugiego miejsca w grupie, pokonując zespoły USA I JAPONII, ulegając jedynie kadrze naszych wschodnich sąsiadów- Rosjan. W półfinałowej potyczce Paweł I jego koledzy z drużyny musieli przełknąć gorycz porażki. Przegrali z silniejszym zespołem niemieckim, który ostatecznie okazał się najlepszy w całej Dywizji B. Reprezentacja Polski skończyła turniej na IV miejscu, a w ogólnym rozrachunku XII na świecie. Jak sam Paweł przyznaje było to dla niego niesamowite przeżycie.

      Zofia Dajworska-Baran przy wsparciu uczniów.

     • Konkurs plastyczny

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 21.05.2019

      19. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Człowiek w ruchu" - Pabianice 2019

      Kategoria wiekowa 8 lat
      I miejsce -   Antoni Peszko kl.Ia
      III miejsce - Adrian Bongianna kl.Ib

      Kategoria wiekowa 10 lat
      I miejsce  - Szymon Grabowski kl.IIIb

    • WYMIANA POLSKO-HISZPAŃSKA 2018/2019
     • WYMIANA POLSKO-HISZPAŃSKA 2018/2019

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 21.05.2019

      ‘Hello’, ‘hola’ oraz ‘cześć’ – tak uczniowie klas siódmych naszej szkoły witali się ze swoimi kolegami z Hiszpanii podczas polsko-hiszpańskiej wymiany młodzieży.

      Od września do marca znajomości z hiszpańskimi rówieśnikami były tylko wirtualne, a Messenger, Facebook czy Instagram bardzo w tym pomogły. Kiedy nadszedł ten wyczekiwany długo moment – marzec 2019, siódmoklasiści odwiedzili hiszpańską Marbellę, wakacyjny kurort w regionie Malagi. Rodziny goszczące przyjęły ich bardzo ciepło, a zaprzyjaźnieni rówieśnicy pokazali piękne okolice. Nasi uczniowie zwiedzili Marbellę (stare miasto i piękne plaże), Malagę (ciekawe miasto, a jeszcze ciekawsze muzeum Picassa), Baelo Claudia (rzymskie ruiny) oraz wzięli udział w lekcjach w szkole hiszpańskiej. Poznali nie tylko turystyczną stronę Hiszpanii, ale także codzienne życie i zwyczaje tego pięknego kraju, spędzając weekend w rodzinach goszczących. Przywieźli do Polski niezapomniane przeżycia, wyjątkowe pamiątki oraz hiszpańskie słońce.

      Hiszpanie zaś odwiedzili Polskę na początku maja,  niestety chłodnego w tym roku. Na szczęście nasi uczniowie przywitali gości bardzo ciepło, a polskie potrawy, którymi się zajadali, rozgrzały ich od środka. Ponadto Hiszpanie spędzali czas bardzo aktywnie, zwiedzili Gorzów, biorąc udział
      w grze miejskiej, wzięli udział w polsko-hiszpańskich rozgrywkach sportowych na naszym boisku oraz wykazali się wieloma pomysłami na warsztatach plastyczno-geograficznych. Wspólne wyprawy do Poznania (gdzie skosztowali świętomarcińskich rogali) oraz Szczecina (również podziemnego) także bardzo się im podobały, a weekend w rodzinach goszczących pozwolił na poznanie polskiej gościnności.

      Wymiana ta przyniosła wiele niezapomnianych chwil, pozwoliła uczniom zdobyć wiedzę historyczną, geograficzną czy też językową i na pewno pozostanie długo w ich pamięci. A za rok, kto wie, może znów odwiedzą nas Hiszpanie...

      Anna Wachnik
      Jarosław Szyjkowski
      Małgorzata Knutowicz

    • Wyniki Konkursu Matematycznego Kangur 2019
     • Wyniki Konkursu Matematycznego Kangur 2019

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 20.05.2019

      W tym roku w konkursie zdobyliśmy aż 25 nagród, w tym  4 wyniki bardzo dobre i 21 wyróżnień.Gratulujemy zwycięzcom. Gratulujemy też wszystkim uczestnikom konkursu dobrze spędzonego nad testem czasu.

      Wyniki dla kategorii: Żaczek (klasa 2 szkoły podstawowej) laureat ≥ 97,00 pkt • bardzo dobry ≥ 80,00 pkt • wyróżniony ≥ 58,75 pkt,

      KASZUBA JULIAN 73,75 wyróżniony

      WIECZOREK ALICJA 60,00 wyróżniony

      BULANOWSKA PAULINA 58,75 wyróżniony

      Wyniki dla kategorii: Maluch (klasa 3 szkoły podstawowej) laureat ≥ 102,00 pkt • bardzo dobry ≥ 81,25 pkt • wyróżniony ≥ 60,00 pkt

      JOŹWIAK JAKUB 88,50 bardzo dobry

      KOMOLKA LAURA 79,50 wyróżniony

      ANDRYSIAK MARCEL 78,75 wyróżniony

      GRABOWSKI SZYMON 77,50 wyróżniony

      SOSULSKI JAN 70,00 wyróżniony

      GRZEGORZEWSKI WIKTOR 68,75 wyróżniony

      SZELIGOWSKA LENA 62,50 wyróżniony

      POKORSKI ALEKSANDER 62,25 wyróżniony

      KSIĘŻAK MARIA 62,00 wyróżniony

      Wyniki dla kategorii: Maluch (klasa 4 szkoły podstawowej)laureat ≥ 111,00 pkt • bardzo dobry ≥ 87,25 pkt • wyróżniony ≥ 65,75 pkt

      ZDUNEK WIKTORIA 87,50 bardzo dobry

      ŻUREK KRZYSZTOF 77,50 wyróżniony

      WIŚNIEWSKA WIKTORIA 66,00 wyróżniony

      Wyniki dla kategorii: Beniamin (klasa 5 szkoły podstawowej)laureat ≥ 138,00 pkt • bardzo dobry ≥ 116,25 pkt • wyróżniony ≥ 86,25 pkt

      OWCZAREK LENA 97,50 wyróżniony

      KUPLOWSKI SEBASTIAN 97,25 wyróżniony 

      Wyniki dla kategorii: Beniamin (klasa 6 szkoły podstawowej)laureat ≥ 144,00 pkt • bardzo dobry ≥ 127,50 pkt • wyróżniony ≥ 108,50 pkt

      CHYŻY JAKUB 131,00 bardzo dobry

      OWCZAREK NADIA 122,50 wyróżniony

      TOMASZ PALUCH 122,00 wyróżniony

      ŻUREK AGATA 117,50 wyróżniony

      KOZICKI KAMIL 110,00 wyróżniony

      Wyniki dla kategorii: Kadet (klasa 7 szkoły podstawowe)jlaureat ≥ 145,00 pkt • bardzo dobry ≥ 117,50 pkt • wyróżniony ≥ 96,50 pkt

      KRYSTEK PATRYK 137,00 bardzo dobry

      BULIŃSKI PAWEŁ 112,50 wyróżniony

      Wyniki dla kategorii: Junior (klasa III gimnazjum)laureat ≥ 142,00 pkt • bardzo dobry ≥ 108,50 pkt • wyróżniony ≥ 86,25 pkt

      KOZŁOWSKA ZUZANNA 86,25 wyróżniony

      Szkolny Organizator Konkursu – Ewa Łuksza

        

    • Królowa sportu rozdała medale
     • Królowa sportu rozdała medale

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 16.05.2019

      We środę 15 maja odbyły się na miejskim stadionie przy ul. Wyszyńskiego Mistrzostwa Miasta Gorzowa w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. W tym roku wystawiliśmy silną reprezentację dziewcząt i chłopców. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i w wielu konkurencjach zajęli medalowe pozycje.

      Nie było mocnych na nasze dziewczęta na dystansie 60 m gdzie 1 miejsce zajęła Liwia Hajduk, a Julia Tutka zdobyła srebrny medal. Na dłuższym dystansie 300m po swoje drugie złoto sięgnęła Liwia Hajduk,    a Tomasz Paluch zajął 2 miejsce. Owczarek Nadia w pięknym stylu zdobyła złoty medal na dystansie 600m. W konkurencjach technicznych dobrze startowali Michał Stawarski, który w rzucie piłeczką palantową zajął 1 miejsce, a w pchnięciu kulą Maciej Kin zdobył srebrny medal. Na koniec zawodów sztafeta 4x100 chłopców zajęła 2 miejsce ulegając zwycięzcom tylko o 0,74 sekundy.

       W klasyfikacji generalnej wypadliśmy świetnie zajmując w klasyfikacji zespołowej  3 miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Było to możliwe dzięki pozostałym zawodniczkom i zawodnikom, którzy zajmując miejsca poza podium zdobywali punkty dla drużyny. Nasi pozostali reprezentanci to: Alicja Karpisz, Agata Żurek, Aleksandra Plust, Natalia Sadowska, Lena Gędek, Alicja Stępień, Natalia Świątkowska, Danak Gabriela, Oliwier Wojtczak,  Marcel Żółtek i Jakub Chyży.

       To kolejny nasz start w Indywidualnych Mistrzostwach LA i z roku na rok osiągamy lepsze rezultaty. Wszystkim startującym dziękuję za sportową postawę a medalistom gratuluję sukcesów.

          Do zobaczenia za rok:)

      Ze stadionu lekkoatletycznego Roman Soszka

     • Podsumowanie konkursów przedmiotowych gimnazjów

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 25.03.2019

      Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nich znaczące sukcesy.

      Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący gimnazjaliści:

      Matematyka - Zuzanna Kozłowska

      Chemia - Maja Stępień

      Historia - Mateusz Bronisz

      Język niemiecki - Maja Stępień

      Język angielski - Alicja Plust, Mateusz Bronisz,

      Tytuł finalisty konkursu zdobyli:

      Matematyka - Dominik Piątek

      Biologia - Zuzanna Kozłowska, Alicja Grzegorczyk, Adrianna Dolata

      Język polski - Zuzanna Kozłowska

      Chemia - Zuzanna Kozłowska

      Geografia - Mateusz Bronisz, Adrianna Dolata

      Język angielski - Piotr Okunowski, Maja Stępień, Jakub Gawroński, Aleksander Giejbo, Dominik Piątek

      Wszystkim gimnazjalistom oraz ich nauczycielom składamy serdeczne gratulacje!

     • Podsumowanie konkursów przedmiotowych szkół podstawowych

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 25.03.2019

      Zakończyły się konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych. Tytułem laureata konkursu zostali wyróżnieni następujący uczniowie:

      Historia – Szymon Grzybiak, Franciszek Łukowski

      Geografia – Szymon Grzybiak

      Język angielski –Jędrzej Kordaś, Franciszek Suchora

      Matematyka - Franciszek Łukowski

      Fizyka – Karolina Kinal

      Tytuł finalisty konkursu zdobyli:

      Język polski – Julia Wiśniewska, Agata Wasielewska

      Język angielski – Julia Piasecka, Milena Baran, Joanna Truszczyńska, Franciszek Łukowski, Feliks Walicki

      Historia – Nina Bogacz, Jakub Grzesiowski, Milena Baran, Maksymilian Górecki, Agata Żurek,

      Język niemiecki – Julia Wiśniewska, Agata Wasielewska

      Wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom składamy serdeczne gratulacje.

    • PuszMUN 2019
     • PuszMUN 2019

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 18.03.2019

      W dniach 14-16 marca 2019 odbyła się XV  Edycja Konferencji – PuszMUN 2019. W obradach udział wzięło ponad 300 osób z Polski, Włoch, Niemiec oraz Szwecji. Uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej oraz dotychczasowego Gimnazjum reprezentowali szkołę wcielając się w rolę reprezentantów Dani, Izraela oraz Jamajki. W trakcie konferencji delegaci szukali rozwiązań następujących zagadnień:

       1. W jaki sposób rządy mogą zapobiec powstawaniu nieprawidłowego systemu kontroli przestrzeni kosmicznej?

      2. Jakie działania może podjąć ONZ w celu zapewnienia przejrzystości działania przemysłu odzieżowego?

      3. Jakie działania mogą podjąć rządy dla wyrównania szans edukacyjnych?

      4. Jak ONZ powinien działać w kwestii pracy dzieci i ochrony ich praw?

      Nasi uczniowie mieli szansę nie tylko na zaproponowanie rozwiązań problemów współczesnego świata, podniesienie umiejętności debatowania w języku angielskim, ale również poznanie kultur innych państw i ich obywateli. Oczywiście spisali się świetnie!

      Anna Wachnik

     • Curie Talks 2019

      05.03.2023

      wiadomość archiwalna - 24.02.2019

      Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość podzielenia się swoimi pasjami oraz zaprezentowania swoich umiejętności oratorskich w języku angielskim podczas Curie Talks 2019. Dwie uczennice trzeciej klasy gimnazjum podjęły to wyzwanie i na scenie II LO w Gorzowie Wlkp. wystąpiły ze swoimi prezentacjami. Alicja Plust w wystąpieniu pt. „Why not Art?” opowiedziała o świecie sztuki i jej dobroczynnym wpływie na mózg człowieka. Agata Ryglowska zaś w prezentacji pt. „Benefits of Music” omówiła zalety słuchania muzyki i korzyści z tego płynące. Obie wykazały się niezwykle wysokim poziomem przygotowania merytorycznego, nieprzeciętnymi umiejętnościami krasomówczymi oraz znakomitym stopniem opanowania języka angielskiego. Serdeczne gratulacje!

      Anna Wachnik

    • Kornelia Lesiewicz Mistrzynią Polski!
     • Kornelia Lesiewicz Mistrzynią Polski!

      05.03.2023

      wiadomomość archiwalna - 14.02.2019

      Uczennica z klasy III gA Kornelia Lesiewicz po raz drugi zdobyła mistrzostwo Polski w biegach na 300 metrów. Pierwszy sukces odniosła  w ubiegłym roku, we wrześniu, podczas Halowych Mistrzostw Polski U16 (do lat 16) w Bełchatowie. A kilka dni temu Kornelia wywalczyła również I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U18 (do lat 18) w Toruniu.

      Kornelia od kilku lat trenuje w AZS – AWF Gorzów Wlkp. pod okiem Sebastiana Papugi.

      Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy.

      Ewa Kiepura