• Po raz trzeci mamy złoty order!
     • Po raz trzeci mamy złoty order!

      28.02.2024

      Miło nam poinformować, że portal WaszaEdukacja.pl opublikował Ogólnopolski Ranking Szkół Podstawowych 2024. Po raz trzeci w rankingu brały również udział szkoły niepubliczne z całego kraju. W rankingu, w którym maksymalnie można było uzyskać 100 punktów wzięło udział 10 735 szkół podstawowych. Trzy najlepsze placówki w kraju oraz w osiemnastu miastach wojewódzkich otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order.
      Szkoła nasza z dorobkiem 73.651 punktów zajęła 108 miejsce w kraju oraz po raz trzeci 1 miejsce w Gorzowie Wielkopolskim.
      Żródło: https://waszaedukacja.pl/ranking/polska/szkoly-podstawowe

     • Szkolny Konkurs Eurowizji

      15.02.2024

      W piątek, ostatni dzień przed feriami  odbyła się pierwsza edycja Szkolnego Konkursu Eurowizji. O przechodni puchar walczyli uczniowie klas III - VII. Na Sali Kolumnowej pojawili się: Justin Timberlake, Michael Jackson, Taylor Swift i inni. Było wesoło, barwnie i emocjonująco! A to wszystko za sprawą profesjonalnej realizacji dźwięku i świateł. Imprezę zainicjowali uczniowie: Amelia Węgrowska (5b), Martyna Kiełb i Helena Szczecińska (5c) oraz Antoni Murmyło (4b). Przygotowania odbywały się pod czujnym okiem pań Ewy Kiepury i Moniki Mazurek oraz pani bibliotekarki Elżbiety Jaworek- Klatty. Na koniec obejrzeliśmy fantastyczny występ sekcji akrobatycznej przygotowany przez uczniów młodszych klas pod kierunkiem pani Ariny Rokity i pana Radomira Grzecha.
      Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą zabawę!

     • Bal karnawałowy

      08.02.2024

      W czwartek, 8 lutego odbył się w naszej szkole dla uczniów klas 1 – 3 bal karnawałowy. Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń, a sala wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w zaczarowany las. W szkole zaroiło się od myśliwych, wróżek, dzwoneczków, motyli, jeży, papug czy też jednorożców. Były księżniczki i różne stwory... Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Dzięki profesjonalnej oprawie muzycznej z wykorzystaniem nagłośnienia zakupionego w ramach projektu #LabaratoriaPrzyszłości wszyscy bawili się znakomicie!

     • Warsztaty dziennikarskie

      08.02.2024

      Klasa 6B odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie odbyły się warsztaty "Dziennikarstwo od kuchni". Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Ciepieli za bardzo ciekawe zajęcia oraz zapoznanie nas z wystawą pt. "Pejzaż z Katedrą". 

     • Dzień Lego i Puzzli

      04.02.2024

      28 stycznia 2024 był Międzynarodowy Dzień Lego, a 29 stycznia 2024 Międzynarodowy Dzień Puzzli. W poniedziałek nasi uczniowie mogli wybrać sobie lekcję, na której mogli budować niesamowite konstrukcje z klocków Lego lub układać puzzle. Na zdjęciach widoczne są efekty ich pracy. Oskar Janicki, uczeń klasy Vb zaprezentował nam swoją animację LEGO.