• Brązowi medaliści

      30.09.2023

      Zagrali, aż miło było patrzeć. Nasi uczniowie Karim Bouhnouni, Antoni Peszko, Antoni Murmyło, Mikołaj Prokopiuk, Mikołaj Klincewicz, Adrian Bongianna, Eryk Bednarczyk, Franciszek Szałkiewicz, Jakub Jackowiak, Stanisław Dowlaszewicz, Jan Winiarczyk, Leon Hładki. Godnie zaprezentowali Naszą szkołę w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży-piłka nożna. Chłopcy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku i dzięki temu zajęli wysokie 3 miejsce. Bardzo gratulujemy wszystkim zawodnikom. Dziękujemy wszystkim drużynom za grę. Panu Dowlaszewiczowi za wsparcie i zakup wody dla zawodników.
      Sławomir Bednarczyk

     • Kiermasz Domowych Przetworów

      28.09.2023

      Na powitanie jesieni uczniowie najmłodszych klas zorganizowali w szkole Kiermasz Domowych Przetworów. Ze sprzedaży słoiczków zebrano aż 1400zł. Swój sukces kiermasz zawdzięcza rodzicom, którzy przekazali nam mnóstwo przetworów z owoców i warzyw oraz uczniom, którzy z zapałem sprzedawali weki.
      Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i wszystkie słoiczki wypełnione pysznościami. Pieniądze ze zbiorki wrócą do dzieci w formie gier i materiałów plastycznych. 

     • Pasowanie na czytelnika

      14.09.2023

      4 września uczniowie klas pierwszych uroczyście przysięgali, że

      będą czytać książki, 

      krzywdy zrobić im nie dadzą.

      I wskazówek i rad ksiązki będą słuchać z uwagą,

      a obowiązki czytelnika traktowac z powagą.

       

      Akcja odbyła się w ramach NPRCz.

     • Moc jest w nas!

      14.09.2023

      W pierwszym tygodniu września odbyło się zebranie Szkolnego Związku Sportowego, na którym zostały podsumowane osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023. Możemy się pochwalić wspaniałym osiągnięciem. W kategorii chłopców, na 19 szkół podstawowych biorących udział w rywalizacji, zajęliśmy 5. miejsce. To duży sukces i wart odnotowania 💪
      Gratulujemy 😀

      Radomir Grzech