• Zajęcia z technik uczenia się

      25.05.2023

      Jak się uczyć, żeby się nauczyć? Czy każdy uczy się tak samo? Jak pracuje mój mózg? Na te i inne pytania szukali odpowiedzi uczniowie klas siódmych uczestniczący w projekcie POWER Mobilność Ponadnarodowa "Nauka bez granic - Świat oczami matematyka" podczas kolejnych zajęć z technik uczenia się.

     • Gratulacje dla naszych recytatorów!

      21.05.2023

      Wyróżnienie w finale Wojewódzkich Lubuskich Konfrontacji Artystycznych zdobyła Antonina Kujawska za piękne wykonanie wiersza K.I. Gałczyńskiego. Aż troje naszych uczniów reprezentowało Gorzów w konkursie, który odbył się 17 maja w Kłodawie. O pewnym dyrektorze, który marzył o pomniku na swoją cześć i o tym, jaką rolę odegrał w tym śnieg, mówiła brawurowo Tosia Kujawska, natomiast Miłosz Kowalik podzielił się rozterkami kota - leniucha, budząc rozbawienie słuchaczy. To uczniowie kl. V b. W młodszej kategorii wiekowej wystąpił też Błażej Kowalik z kl. IIb. Spotkania z poezją i prozą zgromadziły liczną widownię, a młodzi artyści wzięli udział w warsztatach recytatorskich. Warto było posłuchać uczniów z innych szkół. Poezja dodaje skrzydeł!
      Informacje Telewizji Gorzów od 7:09
      Elżbieta Grochola

     • Indywidualne Zawody LA w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

      21.05.2023

      W dniu 16.05.2023r. odbyły się Indywidualne Zawody LA w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Wzięło w nich udział dziewięciu naszych uczniów. W biegu na 60m. II miejsce zajęła Paulina Bulanowska, która zakwalifikowała się także do finału skoku w dal zajmując w nim czwarte miejsce. W kategorii chłopców Wiktor Cycak zdobył srebrne medale w biegu na 60m. i 300 m. Igor Bartnik zajął II miejsce w rzucie piłeczką palantową - rzucił aż 55m. a zwycięzca o metr dalej.

      W finale 60m. mieliśmy jeszcze jednego reprezentanta: Michał Supiński minimalnie przegrał walkę o 3. miejsce. I na zakończenie zawodów, w sztafecie 4x100m. nasi chłopcy w składzie: Wiktor Cycak, Igor Bartnik, Jakub Jóźwiak oraz Michał Supiński, perfekcyjnie wykonując zmiany, zajęli I miejsce.Wielkie gratulacje dla zawodniczek i zawodników, że w tak niesprzyjających warunkach potrafili dać z siebie maksa.