• Wyniki ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny

28.01.2024

Znamy już tegoroczne wyniki konkursu i mamy się z czego cieszyć. Wielu naszych uczniów uzyskało wyniki bardzo dobre i dobre.
            Szczególnie chcemy jednak wyróżnić tych, którzy zajęli I miejsce w województwie:
            - Adam Horodecki (IIIa)
            - Maksymilian Wurszt (IVc)
            - Rafał Michniewicz (Vc)
            - Urszula Nowicka ( VIb)

Ponadto wyniki bardzo dobre uzyskali:
            - z  klas III:  Jagoda Lipko, Antoni Kaczmarek, Hanna Kaszuba, Błażej Kowalik, Wojciech Murmyło, Olaf Kościukiewicz, Hanna Przybyszewska, Hanna Lewy, Nela Michałowicz, Matylda Gapińska, Alicja Żurman, Mikołaj Śpiewanek, Marcelina Kałużna

- z klas IV: Hanna Kozłowska, Karolina Mazurkiewicz

- z klas V: Pola Maruszak, Tymoteusz Gapiński, Paweł Bobin, Maciej Gąsiorek, Piotr Domagała.

Wyniki dobre wywalczyli:
            - z klas III: Krzysztof Woźniak, Szymon Wilk, Antek Orzeł
            - z klas IV: Jakub Górski, Maria Peszko
            - z klas V: Polina Primieczajewa, Olgierd Bączek, Leon Węgrzyn, Martyna Kiełb, Hanna Okulewicz

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

• Dwa razy srebro

28.01.2024

Dwa drugie miejsca reprezentantów naszej szkoły w koszykówce chłopców. Zarówno młodsi - klasy 4-6, jak i starsi - klasy 7-8, po bardzo ładnej grze wywalczyli srebrne medale w Mistrzostwach Gorzowa w koszykówce chłopców.
            Wielkie gratulacje dla wszystkich grających chłopców, bo oddali serce i pokazali wolę walki 💪🏀😁

• Lekcja w sądzie

21.01.2024

W piątek klasy 4 miały przyjemność odwiedzić Pana Bronowickiego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat pracy sądu i wzięliśmy udział w sprawie "Świnek trzech".

• Paczuszka dla maluszka

10.01.2024

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim wzięła udział w akcji charytatywnej "Paczuszka dla Maluszka" organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Dary nasi uczniowie przynosili w grudniu 2023r. oraz styczniu 2024r., które następnie spakowaliśmy i przekazaliśmy 05.1.2024r.  do Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim.
            Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie naszym uczniom, rodzicom oraz wolontariuszom z klasy 6B:
            Poli Kukiel, Milenie Kukiel, Antoninie Kujawskiej, Miłoszowi Kowalikowi, Adrianowi Bongianna, Adamowi Kowalukowi, Jakubowi Sulejowi, Szymonowi Bachowi oraz Filipowi Kwaśnemu.
            Opiekun SKPB Aneta Skorupa

• Zebranie

08.01.2024

Szanowni Państwo,
            we wtorek - 9 stycznia - o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami, których dzieci od 1 września 2024 rozpoczną naukę w klasie pierwszej w naszej szkole.
            Serdecznie zapraszamy,
            Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego