• Paczuszka dla maluszka

18.12.2023

Nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej Paczuszka dla maluszka. Jest to bożonarodzeniowa, ogólnopolska zbiórka darów, do której już po raz 11. zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jest to organizacja pozarządowa, która wspiera matki z dziećmi w trudnych sytuacjach życiowych, również poprzez różnorodne akcje charytatywne. Jest to akcja, w której zbieramy artykuły kosmetyczne, zabawki oraz chemię gospodarczą dla podopiecznych fundacji oraz instytucji opiekujących się dziećmi i samotnymi matkami w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji, a zebrane produkty i środki przekażemy do Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Potrzebne są przede wszystkim środki czystości: kremy z cynkiem, mydła, proszki do prania, kremy z cynkiem, szczoteczki i pasty do zębów, szampony, kremy nawilżające itd. Zbieramy również słoiczki z obiadkami i produkty spożywcze dla dzieci.

Nasi szkolni wolontariusze będą zbierali przekazane dary, które będzie również można zostawić w holu szkolnym pod choinką. Każdy darczyńca może zabrać do domu bombkę z logo akcji. Produkty można przekazać do 05.01.2024 r. https://liblink.pl/UUhCQeO28S
            Opiekun SKPB Aneta Skorupa

• II Gorzowski Mitting Pływacki klas I-III

17.12.2023

16 grudnia w Centrum Sportowo - Rehabilitacyjnym Słowianka odbył się II Gorzowski Miting Pływacki klas I-III. Organizatorem zawodów był klub sportowy UKS Olimp oraz Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego - z naszej szkoły udział wzięli Krzysztof Woźniak i Paweł Paszkiewicz z 3B. Obaj uzyskali bardzo dobre wyniki - wrócili z 2 medalami i 2 wyróżnieniami.
            Gratulujemy!

• Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju

12.12.2023

Wczoraj 11 grudnia odbył się finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju. Zawody przeprowadzone zostały w Babimoście. Nasza drużyna roczników klas 4-6 osiągnęła ważny sukces plasując się na 4 miejscu w województwie. Chłopcy dzielnie walczyli do samego końca wykazując się wielkim zapałem i zaangażowaniem. Wielkie gratulacje  podziękowania za wspaniałą postawę, waleczność w  tegorocznych rozgrywkach w unihokeju 👍💪🏑🏑

• I Ty zostałeś św. Mikołajem

12.12.2023

Tradycyjnie w okresie poprzedzającym  Święta Bożego Narodzenia uczniowie kl.1-3 z Wychowawcami i Rodzicami przygotowali paczki dla ubogich seniorów. Inicjatywa ta tym bardziej zasługuje na wdzięczność, że kształtuje wrażliwość  ludzi młodych na potrzeby drugiego człowieka.
            Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję charytatywną.

DZIĘKUJEMY!
            Opiekun SKPB Alina Safiańczuk

• The Bat Kid 2023

11.12.2023

W tegorocznej edycji konkursu The Bat Kid łącznie udział wzięło 1648 osób. Z naszej szkoły 38 uczniów.
            W kategorii klas IV Jakub Górski  zajął 1. miejsce, Olgierd Bronicki 2. miejsce, a Maksymilian Wurszt 3.
            W kategorii klas V-VI  2. miejsce zajęli Damian Samulski, Antonina Kujawska i Jakub Lipko. Paweł Bobin zajął 3 miejsce a Adrian Bongianna 4.
            W kategorii klas VII-VIII najlepszym okazał się  Jan Kłysz, który zajął 4 miejsce.
            Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie już za rok.

• Klasa Rodzinie na Boże Narodzenie - WIELKIE PODZIĘKOWANIA

07.12.2023

To były niezwykłe Mikołajki. Zaangażowani rodzice, uczniowie i wychowawcy z 12 klas;
            12 konkretnych przygotowanych paczek między innymi z żywnością, produktami chemicznymi i kosmetykami;
            12 rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji, które otrzymały Waszą pomoc.

Bardzo serdecznie dziękuję - w imieniu wszystkich obdarowanych, objętych pomocą w ramach akcji charytatywnej Klasa Rodzinie na Boże Narodzenie
            - Wam drodzy uczniowie, rodzice, wychowawcy i nauczyciele za okazaną bezinteresowną pomoc, za wszelkie ofiarowane dary, a zwłaszcza za ofiarowaną obdarowanym rodzinom nadzieję, nadzieję na lepsze jutro.
            Opiekun SKPB Krzysztof Żurawiecki

• Sukces Franka Wlaźlaka

06.12.2023

XXIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Świętego Mikołaja” - Warszawa 2023