• Hiszpania 7-14 marca 2022

Uczniowie  z klas VII, uczestniczyli w wymianie międzyszkolnej ze szkołą Guadalpin w Marbelli w Hiszpanii. Uczniowie spędzili 7 dni w Marbelli od 7 do 14 marca, uczestnicząc w działaniach integrujących grupę na terenie szkoły oraz wycieczkach do Malagi i Cordoby. Poznali także historię i architekturę Marbelli na pieszej wycieczce z przewodnikiem.

Polska  02-09 czerwca 2022

Grupa Hiszpańska gościła w naszej szkole od  2 do 9 czerwca. Uczestniczyli w zajęciach w naszej szkole, wspólnie uczyli się tańca oraz próbowali tradycyjne polskie potrawy przygotowane przez gospodarzy. Wspólnie pojechaliśmy na wycieczki do Poznania i Szczecina. W Marwicach polsko-hiszpańska grupa piekła wspólnie chleb oraz jeździła bryczkami.