• Natalia Grabowska - szkoła podstawowa

W ciągu ostatnich czterech lat odniosła wiele sukcesów naukowych. Została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Polonistycznego ,, Złota Żabka”, finalistką  Konkursu  Przedmiotowego z Matematyki  oraz Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, finalistką   Konkursu Przedmiotowego z  Wiedzy o Sztuce( Muzyka) ,otrzymała wyróżnienia  w Ogólnopolskim Konkursie ,,Meditest”, w Międzynarodowym  Konkursie  Matematycznym ,,Kangur” i  wielu innych.

Uczennica z wieloma pasjami. Gra na skrzypcach i śpiewa  na szkolnych koncertach już od  wielu lat.Uwielbia muzykę. Od roku jest uczennicą  średniej szkoły muzycznej. Przez wszystkie lata jeździła na wiele konkursów  skrzypcowych o zasięgu ogólnopolskim, gdzie niejednokrotnie stawała na podium. Kilkakrotnie otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego i  stypendium Marszałka Województwa.Natalia to osoba  bardzo odpowiedzialna, zawsze wywiązująca  się z powierzonych jej zadań i zobowiązań. Jest koleżeńska i bardzo aktywnie włącza się we wszelkiego rodzaju działania społeczne. Doskonale godzi obowiązki ucznia z zajęciami w szkole muzycznej i zawsze znajduje czas na działalność charytatywną. Nie szczędzi  swojego czasu na to, by sprawić radość innym dzieciom oraz starszym ludziom, występując w świetlicach środowiskowych.