MENU

.

Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2022/2023

 

 od  10.10.2022

L.p. Nazwa zajęć Klasy Prowadzący dzień godzina gabinet
1. Koło polonistyczne VIII T.Łukjan poniedziałek 7.15-8.00 8c
2. Koło j.angielskiego VII A.Skorupa poniedziałek 7.15-8.00 7a
3. Koło matematyczne IV A.Szydło-Kowalińska poniedziałek 14.45-15.30 4a
4. Odyseja Umysłu IV-V M.Mazurek poniedziałek 14.45-16.15 gab. plastyczny
5. Warsztaty kreatywnego i twórczego myślenia III O.Rogacz poniedziałek 14.45-15.30 3a
6. SKS koszykówka IV-VIII R.Grzech poniedziałek 15.35-16.20 sala sportowa
7. Zajęcia wyrównawcze-matematyka IV A.Szydło-Kowalińska wtorek 7.15-8.00 4a
8. Koło polonistyczne VII T.Łukjan wtorek 7.15-8.00 7b
9. Koło chemiczne VII-VIII Z.Dajworska-Baran wtorek 7.15-8.00 gab. chemiczny
10. Koło fizyczne VII-VIII H.Sender wtorek 7.15-8.00 8a
11. Przygotowanie do egzaminu-matematyka  VIII B.Wiśniewska wtorek 7.15-8.00 8b
12. Koło j. angielskiego VI D.Jaroszewicz-Puchalska wtorek 7.15-8.00 6a
13. Zajęcia wyrównawcze-j.polski VI D.Michałowska wtorek 7.15-8.00 6b
14. Warsztaty kreatywnego i twórczego myślenia II A.Barwik wtorek 14.45-15.30 2b
15. Przygotowanie do egzaminu-j.polski VIII E.Grochola wtorek 14.45-15.30 8a
16. Gry i zabawy logoiczne I-III Grzegorz Pogodziński  (osoba z zewnątrz) wtorek 14.45-15.30 1c
17. Koło kulinarne IV-VIII J.Szyjkowski wtorek 14.45-16.15 gab. kulinarny
18. Koło plastyczno-szachowe II-III L.Jakubowski wtorek 14.45-16.15 gab. plastyczny
19. Zajęcia wyrównawcze III M.Jacewicz wtorek 14.45-15.30 3c
20. Zajęcia akrobatyczne II-IV A.Rokita wtorek 14.45-15.30 sala materacowa
21. Koło matematyczne VII J.Sikora wtorek 15.35-16.20 7a
22. Zajęcia wyrównawcze-matematyka V A.Szydło-Kowalińska środa 7.15-8.00 5a
23. Koło biologiczne VII-VIII A.Tubis środa 7.15-8.00 gab.biologiczny
24. Zajęcia wyrównawcze-j.polski V D.Michałowska środa 7.15-8.00 4b
25. Przygotowanie do egzaminu-matematyka  VIII D.Suska środa 7.15-8.00 8c
26. Koło geograficzne VII-VIII Z.Dajworska-Baran środa 7.15-8.00 gab.chemiczny
27. Koło j.angielskiego VIII M.Michałowicz środa 7.15-8.00 8b
28. Koło historyczne VI-VIII T.Hreczyński środa 14.45-15.30 8a
29. Zajęcia wyrównawcze-j.polski VII T.Łukjan środa 7.15-8.00 7a
30. Zajęcia czytelniczo-rękodzielnicze II-III E.Jaworek-Klatta środa 14.45-15.30 biblioteka
31. Matplaneta II B.Laszecka środa 14.45-15.30 2a
32. Zajęcia wyrównawcze-matematyka VII J.Sikora środa 14.45-15.30 7b
33. Koło plastyczne II-III L.Jakubowski środa 14.45-16.15 gab.plastyczny
34. SKS unihokej  III-VIII M.Knutowicz środa 15.35-16.20 sala sportowa
35. Zajęcia wyrównawcze-matematyka VI A.Sobczak czwartek 7.15-8.00 6b
36. Przygotowanie do egzaminu-j.polski VIII T.Łukjan czwartek 7.15-8.00 8c
37. Koło matematyczne VIII A.Szydło-Kowalińska czwartek 7.15-8.00 8a
38. Koło j.niemieckiego VII_VIII B.Rakoczy czwartek 7.15-8.00 7b
39. Koło matematyczne V B.Wiśniewska czwartek 7.15-8.00 5b
40. Zajęcia wyrównawcze-j.polski IV D.Michałowska czwartek 14.45-15.30 5b
41. Zajęcia z brydża IV-VI Grzegorz Pogodziński  (osoba z zewnątrz) czwartek 14.45-15.30 5b
42. Koło plastyczne IV-VIII M.Mazurek czwartek 14.45-16.15 gab.plastyczny
43. Zajęcia baletowe I-III A.Rokita czwartek 14.45-15.30 sala lustrzana
44. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Ksiązki ze współpracą z WiMBP VI-VIII E.Jaworek-Klatta czwartek  14.45-15.30 biblioteka
45. Młody informatyk III A.Materska-Jakubowicz czwartek 14.45-15.30 sala komputerowa
46. SKS piłka siatkowa V-VIII R.Soszka czwartek 15.35-16.20 sala sportowa
47. Przygotowanie do egzaminu-j.polski VIII T.Łukjan piątek 7.15-8.00 8b
48. Koło eksperymentalne VII-VIII Z.Dajworska-Baran piątek 7.15-8.00 gab.chemiczny