Biegi Przełajowe

28 kwietnia 2022) na ul. Fabrycznej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży. Nasza szkołę reprezentowało 18 uczniów z klas V-VIII. W kategorii rocznik 2010 wśród chłopców 7 miejsce zajął Franciszek Swierkowski, w drugiej dziesiatce uplasowali się Kuba Jóźwiak i Marcel Andrusiak. Wśród dziewcząt 8 miejsce zajęła Alicja Wieczorek, 10 Laura Komolka, w kolejnej dziesiątce miejsca zajęły Paulina Bulanowska, Marysia Księżyk i Bianka Owczarek. Bardzo wysokie miejsca zajęły dziewczęta rocznik 2009, 7 miejsce Eliza Sanocka, 8 Julia Piekarska i 9 Helena Mruczyk. Rocznik 2009 wśród chłopców reprezentował Wiktor Chudalewski , który zajął bardzo dobre 12 miejsce. Cieszy to szczególnie ,że był to debiut Wiktora w przełajach . Bardzo dobrze zaprezentowała się Emilia Piątkowska ,którą uplasowała się na 5 pozycji. Po bardzo ostrej walce okupionej upadkami wśród klas VII i VIII najwyżej uplasował się Michał Stawarski ,później Maks Gamalczyk ,Szymon Klincewicz i Mateusz Michniewicz. Nasza grupa wspaniałe rywalizowała ,kibicowała sobie nawzajem i była wzorem sportowej postawy i zaangażowania. Wszystkim serdecznie dziękuję i gratuluję.

Małgorzata Knutowicz